Programmēšanas tehniķis

Apgūsti arī ārpus formālās izglītības sistēmas!

Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtas profesionālās kompetences novērtēšanas kārtība

Personai, kura vēlas apliecināt savu profesionālo kompetenci un iegūt profesionālās kvalifikācijas apliecinošu dokumentu, jāvēršas ar iesniegumu profesionālās kompetences novērtēšanas institūcijā, kura ir akreditēta un var veikt profesionālās kompetences novērtēšanu.
Personas profesionālo kompetenci novērtē profesionālās kvalifikācijas eksāmenā. Profesionālās kvalifikācijas eksāmenu norises kārtība MK 2022. gada 29. novembra noteikumi  Nr. 752 "Noteikumi par profesionālās kvalifikācijas eksāmenu saturu un norises kārtību
Iesniegumam obligāti ir jāpievieno maksājuma dokuments, kas apliecina samaksu par profesionālās kvalifikācijas eksāmenu.  Ministru kabineta 2013. gada 10. septembra noteikumi Nr. 791 „Profesionālās izglītības iestāžu un eksaminācijas centru maksas pakalpojumu cenrādis”. 

INTENSĪVS SAGATAVOŠANAS KURSS

Ja jau šajā nozarē strādā vai Tev ir stipras zināšanas, bet neesi pārliecināts vai esi gatavs nokārtot eksāmenu, Eiropas Tālmācības centrs piedāvā Tev iespēju sagatavoties ar mūsu pieredzējušiem pasniedzējiem 5 nedēļu laikā! 

Programmētājs, kas darbojas uzņēmumā Intrum Global Technologies, kura pieredzē ir programmēšanas valodu, kā C#, HTML5/CSS3, ASP.NET, PHP, JavaScript pārzināšana. Māris absolvēja Latvijas Lauksaimniecības universitāti, iegūstot  bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē. Kopš 2011. gada strādā par IT priekšmetu pasniedzēju un viņa darba devīze ir “Ja esmu uzdāvinājis cilvēkam aizrautību, tad esmu panācis savu mērķi”. 

Māris RungainisMāris Rungainis

Lektors, kas absolvējis Latvijas Universitāti, iegūstot vispārējās izglītības informātikas un programmēšanas pamatu skolotāja kvalifikāciju. Vitālijs strādā  IT Academy, Rīgas Stila un Modes tehnikumā par pasniedzēju. Vada profesionālās kompetences pilnveides kursus un seminārus par digitālām prasmēm mācību nodrošināšanā, mājaslapu veidošanu, WEB programmēšanas valodām (HTML, CSS, JAVASCRIPT, PHP, MYSQL). 

Vitālijs KorabeļņikovsVitālijs Korabeļņikovs

Izcils datorspeciālists un informātikas pedagogs, kas piedzīvojis izglītības iestāžu optimizāciju un smēlies pieredzi, strādājot vairākās Latvijas skolās no 1998.gada. Darbojas lauciņā: "Datorika, informātika, programmēšana" skolēnu vecumgrupā no 5 – 11.klasei. Darbojies SKOLA 2030 projektā: Kompetenču pieeja mācību saturā. Projekta ietvaros piedalījies Latvijas skolotāju apmācībā/ konsultēšanā, recenzējis datorikas mācību priekšmeta programmas paraugu. Strādā arī datortehnikas remonta jomā, sniedz konsultācijas ar datu drošību saistītajos jautājumos. Vada un organizē dažādus seminārus veicinot mūžizglītības jomu Latvijā. Patlaban strādā Rīgas 13., Rīgas 75.vidusskolā, un Latvijas valsts koksnes ķīmijas institūtā. 

Mārcis GaliņšMārcis Galiņš

Kursa laikā apskatāmās tēmas un izmantojamā programmatūra:

 • Programmēšanas tehnoloģijas
 • Datorsistēmas un datortīkli
 •  Sistēmu programmēšana
 • Datu bāzu programmēšana
 • Tīmekļa vietņu programmēšana (WEB)
 • Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas 

 • Programmēšana: C#
 • Operētājsistēmas: Windows
 • Lietojumprogrammas: Microsoft Office
 • Datortīkli:  LAMP, XAMPP, VPN
 • Datubāzes: MySQL, MS SQL
 • Izstrādes vides: Visual Studio Code, Visual Studio 2019, Phpmyadmin, IIS, GitHub
 • www izstrāde: HTML5/CSS3, ASP.NET, PHP, JavaScript 

Nodarbības divas reizes nedēļā, trešdienās un ceturtdienās, vakaros no 18:00-21:00.
Mācību kursa cena: 500 eiro
Mācības pieejamas tikai grupā, sākot no 4 cilvēkiem!
Uz Programmētāju tehniķi attiecināma 8. Izglītības tematiskās jomas "Datorika" izglītības programmu grupa "Datorzinātnes, datoru lietošana" 

Max grupā 12 personas, ja ir 12, tad viens maksā 46,98 euro, ja 1 persona, tad maksā 334,08 euro.

Sekmīgi nokārtojot eksāmenu pretendents iegūst valsts atzītu profesionālo kvalifikāciju apliecinošu dokumentu. 
Pirms eksāmena izglītības iestāde organizē bezmaksas konsultāciju par profesijas standarta prasībām un eksāmena norisi.

Piesakies:

saziņā precizēsim, vai vēlies kārtot tikai eksāmenu vai arī apgūt intensīvo kursu