+371 22038287
LV | RU | EN

Projektu vadība veiksmīgai biznesa mērķu sasniegšanai atbilstoši Latvija 2030 prioritārajām jomām

 

Profesionālās pilnveides izglītības programma

"Projektu vadība veiksmīgai biznesa mērķu sasniegšanai atbilstoši Latvija 2030 prioritārajām jomām"

 

Izglītības programma:

"Projektu vadība veiksmīgai biznesa mērķu sasniegšanai atbilstoši Latvija 2030 prioritārajām jomām" (neklātiene)

Izglītības programmas kods:

 30P 345203

Izglītības programmas apjoms:

160 stundas (tiešsaistē 56 stundas un e-vidē 104 stundas)

Programmas apguves periods:

4 mēneši

Programmas licence:

P_5319

Izglītības ieguves forma:

Neklātiene

Kursu maksa:

400 EUR vai mēnesī 110 EUR (4 mēneši)

Prasības attiecībā uz iestāšanos:

Vidējā izglītība

Izglītības dokuments pabeidzot programmu:

Apliecība

Mācību plāns

SPIED ŠEIT

Izglītības programmas mērķauditorija ir uzņēmēji un personas, kuri vēlas pilnveidot kompetenci biznesa projektu vadīšanā, iegūstot teorētiskās un praktiskās zināšanas par projekta vadību atbilstoši Latvija 2030 prioritārajām jomām.

Mācības notiek īpaši izveidotā elektroniskā mācību vidē un klātienes nodarbības notiek tiešsaistē, tāpēc izglītojamam jābūt pieejamam stacionārajam vai pārnēsājamam datoram, kas aprīkots ar kameru un mikrofonu, lai nodrošinātu kvalitatīvu iesaisti un līdzdalību praktisku darba uzdevumu izpildē mācību laikā.

Kvalitatīvai mācību programmas apgūšanai, izglītojamā datoram jābūt aprīkotam ar Microsoft Office programmu paketi un iespējai datorā instalēt mācībām nepieciešamās bezmaksas vai izglītības iestādes nodrošinātās programmas.

Jautājumu gadījumā sazināties:
Projektu koordinatore: Laura Lika
Kontaktinformācija: kursi@eiropasskola.lv, 22038287

Profesionālās izglītības programmas mērķis:
Attīstīt zināšanas, prasmes un kompetences projektu vadībā, aptverot visus projektu vadīšanas cikla elementus veiksmīgai biznesa mērķu sasniegšanai atbilstoši Latvija 2030 prioritārajām jomām.

Profesionālās izglītības programmas sasniedzamie mācīšanās rezultāti:

  • Prasmes piesaistīt finansējumu un gūt atbalstu veiksmīgai biznesa mērķu sasniegšanai;
  • Spēja izstrādāt un vadīt projektu;
  • Pārzināt projekta vadības metodes un izvēlēties piemērotāko;
  • Pārzināt projekta ciklus un resursu, budžeta plānošanu;
  • Veidot un pārvaldīt projekta dokumentāciju;
  • Uzraudzīt projekta gaitu un riskus;
  • Ieviest nepieciešamās korekcijas un novērtēt projekta rezultātu.

 

Profesionālie mācību priekšmeti:

  • Projekta vadība atbilstoši Latvija 2030 prioritārajām jomām – 158 stundas
  • Noslēguma pārbaudījums – 2 stundas

Lektori:

 

Jana Bunkus

Biznesa augstskolas “Turība” Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekāne Kumunikācijas virzienā un lektore vairākiem studiju kursiem – krīzes komunikācija, mārketinga komunikācija, komunikācijas vadība un mediju studijas, zīmolvadība, lobēšanas tehnoloģijas. Jana Bunkus ir Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem locekle un jau 16 gadus ir eksperte sabiedriskajās attiecībās. Ir izveidojusi un vadījusi vairākus kursus un seminārus sabiedrisko attiecību speciālistiem, pašvaldību un iestāžu vadītājiem, administrācijas darbiniekiem. Jana kursu dalībniekiem palīdzēs attīstīt digitālo pratību caur digitālu komunikāciju, digitālā satura veidošanu, kā arī attīstīt zināšanas, prasmes un kompetences projektu vadībā veiksmīgai biznesa mērķu sasniegšanai.

 

 

Kristīne Tihanova

Pasniedzēja ar vairāk kā 15 gadu pieredzi dažādu nacionāla un Eiropas mēroga projektu plānošanā, izstrādē un realizācijā. Kristīne Tihanova daudzus gadus ir darbojusies kā projektu pieteikumu vērtētājs gan Latvijā, gan ārvalstīs. Pasniegusi studiju kursus “Projektu vadība” un “Komandas vadība” Biznesa augstskolā Turība un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Kristīnei ir plaša pieredze starptautisko pasākumu rīkošanā, mārketinga aktivitāšu plānošanā un organizēšanā. Kristīne nodarbību laikā dalīsies savā personīgajā pieredzē  un kursu dalībniekiem palīdzēs pilnveidot kompetenci biznesa projektu vadīšanā.

 

 

Ilze Eriņa

JVLMA docētāja un RISEBA mūžizglītības centra pieaicinātā lektore. Ilze ir pasākumu producente ar lielu pieredzi pasākumu un festivālu veidošanā un to organizēšanā, viesmīlības nodrošināšanā un klientu apkalpošanā, dažādu reklāmas pasākumu "balss" mentore. Pasaules slavenu mākslinieku un dziedātāju aizskatuves menedžere, kas strādājusi ar tādām zvaigznēm kā Elton John, Lady Gaga, Rammstein, Kylie Minogue, George Michael, "Виртуозы Москвы", Би-2, Riga Fashion Week, festivāls "Summertime aicina Inese Galante un draugi" u.c. Ilze dalīsies kursu laikā ar savu līdzšinējo pieredzi un palīdzēs attīstīt zināšanas, prasmes un kompetences projektu vadībā.

 

 

Noskaties iepazīšanās video ar mūsu pedagogiem
Jana Krūmiņa un Kristīne Tihanova

Piesakies
«