+371 22038287
LV | RU | EN

Beginner A1: angļu valoda

Vēlies apgūt angļu valodu, bet nav laika apmeklēt klātienes nodarbības?
Tev ir iespēja apgūt angļu valodu sev ērtā laikā, vietā - tālmācībā!

BEZ APMEKLĒJUMA! PIESAKIES ONLINE!

Beginner A1 līmenis ir kursantiem, kuriem nav zināšanu angļu valodā vai tās ir ļoti minimālas!

Pieteikšanās: valodas@eiropasskola.lv vai zvanot 28328834
Cena: 69 EUR mēnesī VAI maksā uzreiz par visu apmācību kursu tikai 360 EUR
Nodarbību biežums: 1 reizi nedēļā, pa 1 akadēmiskai stundai (40 minūtes)
Mācību ilgums: 6 mēneši

Nākošās grupas sākums: 4. jūlijs

Pārbaudīt savu angļu valodas zināšanu līmeni jūs varat šajos testos:

 Ko mēs piedāvājam:

  • Īpaši izstrādātus mācību materiālus tālmācībā, kas ir vērsti uz visu prasmju apgūšanu (klausīšanās, lasīšana, runāšana, rakstīšana);
  • Pastāvīgs pedagoga atbalsts – mācību laikā Tu nebūsi viens!;
  • Tiešsaistes nodarbības (vebināri) grupās 1x nedēļā vai individuāli (izvēlies laiku savai konsultācijai pats);
  • Video lekcijas (video ieraksti, kas izskaidro sarežģītākas tēmas);
  • Plašu klāstu ar uzdevumiem tiešsaistē, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas;
  • Iespēja par īpašu cenu nokārtot starptautisku eksāmenu ECL atbilstoši savam līmenim.

Lai uzzinātu, kādas tēmas apgūsi, apskati kursu programmas:


 Atsauksmes par kursiem:

Anda Berga
"Ļoti laba iespēja mācīties angļu valodu tālmācībā! Manā gadījumā būtu pārāk grūti apvienot darbu ar mācībām un vēl garo ceļu mājup no Rīgas. Elektroniskā vide ir ļoti labi izveidota – varu klausīties gan audio uzdevumus, gan pildīt pašpārbaudes uzdevumus, kuri uzreiz parāda pareizās atbildes. Notikušos vebinārus varu noklausīties arī vēlāk vai pievienoties citām grupām. Protams, grūtības sagādā tas, ka ne vienmēr visam sanāk laiks, jo man ir saimniecība, kurā audzēju zemenes. Mācībām paliek tikai agri rīti un vēli vakari, bet es tieku galā! Ja sanāk nokavēt kādu ieskaiti, man tiek dota iespēja to izdarīt vēlāk. Ir ļoti atsaucīgi pasniedzēji, kuri palīdz pielāgot mācību ritmu."

Renāte Ničiporčika
"Absolūti piekrītu Andai. Arī es apgūstu angļu valodu. Man ir nedaudz citādas grūtības, bet galvenais, ka viss tiek zibenīgi atrisināts, maksimāls atbalsts un pretimnākšana no visas ETV komandas. Tālmācība ir labākā iespēja mācīties, ja tev ir darbs un ģimene. Paldies Eiropas Tālmācības vidusskolai"

Lita Zalāne
"Mani sauc Lita Zalāne un man ir 46 gadi. Esmu pirmsskolas skolotāja jau vairāk nekā 15 gadu. Kāpēc izvēlējos mācīties angļu valodu? Labs jautājums! To man uzdod vairāki cilvēki, kuriem to atklāju. Bet daudzi pat atbalstīja. Paldies manai meitai Lāsmai par atbalstu un uzmundrinājumiem, kad likās, ka metīšu visu pie malas. Jo ko tad manā vecumā vairs mācīties! Bet pateicoties brīnišķīgajām pasniedzējām Brendai un Darjai, mācības izvērtās piedzīvojumā un izaicinājumā. Bet es taču varu! Un izrādās ,ka tiešām varu! Mācību materiāls daudzpusīgs un angļu valodu bija viegli mācīties. Iepriekšējā svešvaloda, ko apguvu skolas laikā bija vācu valoda. Sāku no nulles! Un tagad turpināšu uz priekšu ,cik vien spēšu. Ļoti labi, ka var mācīties attālināti, sev piemērotā laikā. Iesaku kaut vai pamēģināt! Paldies jums! Ceru, ka pielietošu zināšanas arī savā darbā."

Iepazīsties ar mūsu pedagogiem
Katrīna Vēvere

Ieva Kalniņa

Piesakies
«